Referencie

Úprimne Vám ďakujem za Váš čas a ochotu.  To, že dokážete takto vizualizovať priestor je úžasné  a ja sa oveľa lepšie orientujem v priestore. Chcela som Vám poďakovať nielen za Váš profesionálny prístup ale aj trpezlivosť a ochotu odpovedať na moje dotazy a dostať ma „do obrazu“. Priznám sa, že na začiatku som si nadávala, na čo sa to hrabem, keď nemám čas. No teraz sa opäť začínam tešiť, aj vďaka Vám.  Ďakujem za ústretovosť, predpokladám, že sa ozvem ohľadom dolaďovania niektorých drobností.Prajem Vám veľa slniečka hlavne na duši, dostatok pohodových dní a veľa spokojných zákazníkov. Srdečne Vás pozdravujem!

 Jarmila Kristová
Píšeme Vám, že sa nám podarilo podľa Vašich návrhov zariadiť náš byt (zopár detailov sa ešte dovybavováva). Chceli by sme sa Vám preto poďakovať za odvedenú prácu a konzultácie nielen pri vypracovávaní návrhu, ale hlavne pri samotnej realizácii.
S pozdravom
Ľubomír a Katarína Kovačikoví
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu prácu, za trpezlivosť a akceptovanie našich pripomienok. Tie návrhy vyzerajú veľmi pekne, odzrkadľujú našu predstavu a dúfam, že aj v reále to bude vyzerať aspoň tak dobre ako na vizualizáciách 🙂
Oliver Pravda

Ďakujem vám veľmi pekne za všetky opravy a tiež aj za ďalšie pohľady návrhov – obe miestnosti vyzerajú perfektne! Kolegom v práci som ukazovala vaše práce a veľmi sa im páčili.

Každopádne, chcela by som sa vám ešte raz poďakovať za vašu prácu, kreativitu, usilovnosť  a šikovnosť, a zároveň sa ospravedlniť za všetky stresy, ktoré sme vám spôsobili týmito hraničnými dátumami.

Ďakujem ešte raz za túto spoluprácu, aj ja som sa mnohému priučila

Adriána Keszeliová

V prvom rade sa Vám chcem velikansky poďakovať za návrh a pomoc pri realizacii nasej obývacej izby a kuchyne.

Postupne sa to skladá a vyzerá to ohromne a už sa nevieme dočkať finálnej podoby nášho nového bývania.

Veľmi radi by sme Vás požiadali aj o návrh detskej izby ak si na nás nájdete čas.

S pozdravom

Michaela Śoltesz

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za návrh a pozitívny prístup ku všetkým našim pripomienkam.

Aj táto skutočnosť svedčí o Vašej profesionalite o ktorej budeme určite hovoriť aj medzi našimi známymi formou veľmi aktívnych pozitívnych referencií.

Prajem Vám všetko dobré.

S pozdravom,

David Lengyel

Ďakujeme, s nábytkom je všetko v poriadku.
Chceli by sme sa celkovo poďakovať za Vašu prácu, za návrhy, aj za vybavenie dodávateľov a realizácie, boli sme veľmi spokojní. Určite Vás odporučíme ďalej, ak s tým súhlasíte.
Ďakujem ešte raz.
S pozdravom,
Tomáš Hideghéty
Dobrý deň prajem dievčatá,
včera večer som na Vás moc myslela. Nevedela som zaspať, prežívala som eufóriu. Vytešovala som sa, ako ste to vynikajúco dispozične navrhli a aj z celkového dojmu z bytu. Kuchyňa je veľmi fajn, veľa tam spravila. Taká „čistá“, minimalistická. Som veľmi rada, že som Vás spoznala a že ste sa aj Vy podujali tejto mojej zákazky.
Ste veľmi šikovné, videla som toho viac na webe, máte čím ďalej krajšie a lepšie návrhy, napredujete, veľmi sa mi to páči a veľmi sa z Vás teším.
Musí to byť super pocit, keď niečo také „vyrobíte“.
Krásny deň Vám prajem (ešte sa nelúčim), nech sa Vám len a len darí.
Ďakujeme, spravilo to náš deň krajším!
Denisa