O nás

Kto sme

1farebne

Dve mladé interiérové dizajnérky, ktoré sa snažia spraviť z Vašich domovov útulné miesto, do ktorého sa budete radi vracať deň čo deň.

Obe máme vyštudovanú Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave, Fakultu architektúry, Odbor Interiérový a produktový dizajn.

Naša práca nás naozaj baví. Napĺňa nás, keď vidíme radosť klienta. Teší nás, že môžeme dotvárať Váš interiér a robiť z neho DOMOV. Doslova, na mieru, podľa jedinečnej osobnosti klienta.

Naša filozofia

o nas-nasa filozofia

Hlavným cieľom našej práce, je vrátiť do domácností prírodné materiály, povrchy príjemné na dotyk a vytvoriť tak interiér PRE ľudí. Konkrétnych, reálnych. Chceme, aby dom alebo byt bol domovom.

Každý z interiérov je odvodený od základnej filozofie nášho ateliéru. V prvom rade ide o minimalistické interéry, ale nie v pravom slova zmysle. Naše interiéry nie sú strohé a chladné ale robené pre ľudí tak, aby v nich žili pohodlne a napriek tomu nestrácali estetiku.

Náš dizajn

o nas-nas dizajn

Základnou stavebnou jednotkou každého nášho interiéru je biela, sivá, hnedá farba, farba dreva a prírodné tóny iných farieb, ktoré dotvárajú interiér ako umelecké dielo.

Všetky naše interiéry a produkty majú spoločný základ a to lásku k prírode, jednoduchosti a čistote, ktorý je dotváraný jednotlivými doplnkami alebo kusmi nábytku jedinečného štýlu vybraného klientom.

Viac o štýloch sa dozviete TU.

Náš tím

Mgr.Art. Simona Sedláčková

Dizajnér

Milujem prírodu, prírodné materiály ako drevo alebo kameň. Moja láska k prírode sa odráža aj v mojej tvorbe a navrhovaní interiérov. Vždy sa snažím svojim návrhom vdýchnuť čaro domova práve detailami, ktoré pripomínajú krásu prírody. Aj tie najmodernejšie či najstudenšie typy interiérov tak môžu pôsobiť útulne a teplo

Mgr.Art. Ivana Duračková

Dizajnér

Moderné interiéry, minimalizmus, poriadok, jednoduché tvary a čisté línie. Túto kombináciu milujem ja. Keď je nábytok doplnkom sám o sebe, keď interiér nepotrebuje nič viac iba sám seba. Farby prírody či prirodzené štruktúry materiálov. Veľmi rada sa hrám so štýlmi interiérov a ich kombináciami. Tou správnou kombináciou sa vždy podarí vytvoriť dokonalý, čistý, no útulný domov.