Ponúkame Vám

Svojim klientom ponúkame návrh interiéru podľa ich predstáv. Záleží nám na absolútnej spokojnosti, preto ku každému návrhu pristupujeme osobitne a s čo najväčšou pozornosťou. Snažíme sa, aby sa každý náš zákazník cítil vo svojom dome alebo byte konečne ako doma. Naším cieľom je ukázať ľuďom, že teplo domova, pohodlné a praktické riešenia  interiéru, estetika, moderné trendy a dizajn môžu spolu tvoriť dokonalý celok.

Interiéry dopĺňame vlastným dizajnom nábytku vytváraného na mieru, čo podčiarkuje osobitný prístup ku každému klientovi.

Ak máte záujem na nahliadnutie na naše doterajšie projekty, nájdete ich na podstránke Portfólia.

Ponúkame Vám

Ponúkame Vám komplexný návrh interiéru – návrh holobytu aj rekonštrukcie. Navrhnutý interiér vieme aj zrealizovať presne podľa vašich predstáv, čo nekúpime, vyrobíme.

Realizácia navrhnutého interiéru od podlahy a stien až po štýlové doplnky. Čo nevybrieme v obchode, vyrobíme na mieru. Pri realizácii použivame kvalitné materiály a prvky od spoľahlivých dodávateľov a kvalifikovaných odborníkov.

Zútulníme reštaurácie, konfrerenčné sály, kancelárie a iné pracovné priestory, kde chcete zlepšiť prostredie pre svojich zamestnancov, alebo zákazníkov. Využívame poznaky zo psychológie farieb, aby účelovo aj esteticky plnili svoju funkciu.

Chýba Vám doma kus nábytku, ale nikde neviete nájsť ten správny rozmer alebo vzhľad?

Máte nedostatok úložného priestoru, ale neviete kam a ako ho umiestniť? Radi Vám pomôžeme! Navrhneme nábytok IBA pre Vás, na mieru a podľa Vášho vkusu.

Navrhujeme individuálne kusy nábytku na dotvorenie realizácie priestoru pre klienta, alebo na samostatný predaj. Naše výrobky si môžete pozrieť TU.

Venujeme pozornosť aj exteriérovej stránke vášho domu. Preto navrhujeme vkusné fasády v najnovších materiáloch a trendoch. Návrh fasády obsahuje vizualizácie, približný výpočet množstva použitého materiálu a výpis možných dodávateľov a cien.

Nástenné maľby realizujeme do detských izbiečiek a iných priestorov podľa želania klienta. Tieto maľby realizujeme vlastnoručne s použitím kvalitných farieb.

Chcete iba poradiť? Radi vám pomôžeme, kontaktujte nás TU.