Categories: Dizajn nábytku

Kúpelňový nábytok

Navrhneme pre Vás tiež nábytok do kúpelne. Presne tak, aby tvoril so zvyškom kúpelne dokonalý celok a aby bol praktický. Aj v malej kúpeľni vieme prostredníctvom vhodne zvoleného nábytku vytvoriť dostatok úložného priestoru, či naopak zútulniť veľkorysé priestory.

Zásteny za postele

Každá posteľ, či tá na mieru alebo už hotový kus nábytku, si zaslúži krásnu zástenu, pri ktorej vynikne. My Vám vrámci návrhu interiéru radi navrhneme aj zaujímavú zástenu za posteľ, ktorá má nie len estetickú ale aj praktickú funkciu. Môže byť dokonca súčasťou nábytkovej zostavy a slúžiť teda aj ako úložný priestor.

Kuchyne na mieru

Vytvoríme pre Vás na mieru komplexný návrh kuchyne - vstavané skrinky presne podľa Vašich potrieb. Nie je problém navrhnúť dokonalú kuchynskú linku s množstvom úložného priestoru a pohodlnou pracovnou plochou ani do malých bytov, či zložitých priestorov.

Posteľ na mieru

Navrhneme a vyrobíme pre Vás krásne a zaujímavé postele do detských izieb ale aj spální. Presne podľa Vašich požiadaviek a na mieru. Postele sú súčasťou našich návrhov, pričom ich navrhujeme vždy tak, aby tvorili ucelený koncept so zvyškom nábytku v interiéry.

Lamelová stena

Lamely z masívneho dreva alebo DTD dosky s prírodnou dyhou navrhneme pre Vás na mieru - môžu sa použiť ako zástena za TV, či na oživenie inej steny v interiéry. Rovnako z nich môže byť efektný optický predel medzi miestnosťami, kde nie sú murované steny ale je potrebné vytvoriť čiastočne predelený priestor. Prispôsobíme Vašim potrebám…

Masívne dvere

Masívne dvere sú vyrobené na mieru do bytu s prírodným štýlom zariadenia interiéru.  Okrem dreva sme použili aj čiernu kovovú posuvnú koľajničku na mieru.

Trámová posteľ

materiál: drevené trámy rozmery: 900 x 2200 x 2400 mm

Trámová sedacia sústava

materiál: drevené trámy rozmery: Na mieru podľa rozmerov miestnosti a potrieb klienta

Policový systém

materiál: Kovová konštrukcia, Dvierka - OSB/fólia, Sklo rozmery: jeden diel - 450 x 450 x 300 mm

Masívny stôl

materiál: masívne drevo, druh dreviny a farba podľa požiadaviek rozmery: 730 x 1000 x 2000 mm cena: 700 eur