Návrh bytu v Bratislave – PARI

Byt v Bratislavskom PARI v nestarnúcej kombinácii dreva, bielej, čiernej a sivej farby. Napriek archromatickej kombinácii farieb byt pôsobí mladistvo a sviežo.

V tomto dvojizbovom byte sa nachádza priestranná obývacia časť spojená s kuchyňou, ktorú sme predelili jedálenským stolom z krásneho masívneho dubového dreva.

Do vstupnej chodby sme zakomponovali jednoduché sedenie s vešiakom a vstavanou skriňou na mieru. Dominantou tohto priestoru sa stala čierna popisovateľná stena so zrkadlom a praktickou poličkou na odkladanie drobností.

Priestranná spálňa v byte v Bratislavskom PARI s dominantnou stenou natretou na čierno poskytuje majiteľom bytu kopec úložného priestoru a príjemné miesto na oddych! Kombinácia bielej a čiernej farby a dreva je rozjasnená sviežou tyrkysovou. Zaujímavým detailom v tejto miestnosti sa stali kožené úchyty na dvierkach šatníka.

Kúpelňa a WC v tomto byte sú ladené v rovnakých farbách ako zvyšok bytu. Príjemnú bledosivú podlahu dopĺňa zaujímavý biely obklad a jedinečný nábytok na mieru v kombinácii dubového dreva a matnej bielej farby.