Návrh srdca rodinného domu – Sereď

Tento obývací priestor spojený s jedálňou a kuchyňou sme navrhli pre mladú dvojicu. Priestor spĺňa požiadavky moderného štýlu, ktorý je však útulný a príjemný na pohľad. Tlmené farby v tónoch sivej a hnedej, drevený obklad a nestarnúca biela. Touto kombináciou sa nám podarilo vykúzliť útulné a moderné bývanie.

Celý priestor je krásne otvorený, ideálny na stretávanie celej rodiny či priateľov.

Priestranná kuchyňa zabezpečuje pohodlie pri práci, dostatok úložného priestoru, potravinovú skriňu a hlavne veľkú manipulačnú plochu. Podlhovasté okno nad kuchynskou linkou dostáva do celého priestoru denné svetlo a je tiež krásnou dominantou kuchyne. Ostrovček poskytuje ďalší úložný priestor a tiež slúži ako raňajkové sedenie alebo barový pult.

Veľký jedálenský stôl zase dáva priestor pre stretnutia priateľov a rodiny. Jeho dokonalá drevená kresba pridáva na útulnosti veľkého priestoru. Čalúnené stoličky s drevenými nohami pôsobia už na prvý pohľad pohodlne.

Pohodlná sedacia súprava bez nožičiek, v príjemnom čalúnení bledučkej kávovej farby priam láka! Mäkký koberec s polovysokým vlasom v rovnakom tóne zútulňuje obývací priestor. Ten je doplnený o doplnky v čiernej kontrastnej farbe a to na konferenčnom a príručnom stolíku a stojatej lampe. Čierny akcent sa tiež nachádza na nohe moderného kresla, ktoré dotvára atmosféru tohto priestoru.

Na celej stene pozdĺž sedacej súpravy až po kuchynskú linku je použitý dekoračný obklad z bielych tehál. Spolu s dreveným obkladom na stene za televíziou a moderným krbom navodzujú pocit domova 🙂

Páči sa Vám tento návrh? Chceli by ste bývať v podobnom interiéri, no neviete ako na to? Kontaktujte nás a my Vám s radosťou vyčaríme ideálne miesto na bývanie, šité na mieru!

Vytvoríme z Vášho bývania domov!