Návrh interiéru rodinného domu – Nová Dedinka

Sivá a biela farba, nestarnúca jemná kombinácia, ktorá je vhodná do každého interiéru. Navyše doplnená nestarnúcim drevom. Presne tieto farby a materiály sú použité v návrhu jedinečného rodinného domu s obývacou izbou s vysokými stropmi. Obývacia izba je prepojená s jedálňou priestorovo ale aj dizajnom a použitými svietidlami z dreva, ktoré harmonizujú a zútulňujú celý interirér. Kuchynská linka je navrhnutá v minimalistickom štýle. Celému priestoru dominuje krb, ktorého stena s dekoratívnou omietkou siaha až po strop miestnosti vysoký 4 metre.

Spálňa je farebne prepojená so zbytkom domu, ladená do bielej, sivej a kávovej farby. Stena za postelou je dominantnou vďaka reliéfnemu dekoru. Náprotivná strana naopak pôsobí tlmene a ukľudňujúco vďaka textilnej tapete v rovnakej farbe ako závesy. Za postelou sa nachádza vstavaný úložný nábytok spolu s nočnými stolíkmi. Súčasťou spálne je aj kozmetický kútik so zaujímavými hravými kruhovými zrkadlami.

V kúpelni prepojenej so spálňou sa opakuje reliéfny vzor, tentokrát ale na keramickom obklade stien. Ten je kombinovaný krémovou keramickou podlahou a nenápadným bielym obkladom po strop. Atmosféru kúpelne dotvára vodeodolná tapeta a skrinka pod umývadlo s dekorom dreva.